PZU Infolinia

Kontakt
PZU Infolinia

PZU Infolinia

PZU Infolinia – jeden ze sposobów Kontaktu z przedsiębiorstwem

Dla firmy, działającej na tak dużą skalę, jak PZU, infolinia jest tylko jednym z wielu kanałów kontaktu z klientem. PZU, czyli Powszechny Zakład Ubezpieczeń, to przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe o długiej i bogatej tradycji. Ta spółka akcyjna działa na terenie naszego kraju już od 1921 roku. Od 1989 roku jest to firma prywatna, w której jednak największym akcjonariuszem pozostaje Skarb Państwa.

PZU to nie tylko zakład ubezpieczeń – życia, mienia, zdrowia- ale także towarzystwo emerytalne oraz fundusz inwestycyjny. Struktura firmy jest niezwykle rozbudowana, co oznacza także, że i dział obsługi klienta musi być wielozadaniowy i ustrukturyzowany.

 

PZU – Kontakt możliwy na wiele sposobów

PZU zapewnia liczne możliwości kontaktu między sobą a klientem. Na oficjalnej stronie internetowej przedsiębiorstwa, w zakładce “kontakt”, znaleźć można wszystkie możliwości, jakie oferuje dział obsługi klienta.

Z PZU kontakt nawiązać można wirtualnie, za pomocą wiadomości e-mail, czatu, a także mediów społecznościach- Facebook’a i Twitter’a. Dla tych, którzy cenią sobie rozmowę z konsultantem, jest opcja rozmowy telefonicznej, którą zamówić można na stronie internetowej lub za pomocą SMS’a. Do PZU wysłać można także list, lub spotkać się z przedstawicielem działu obsługi klienta w jednej z licznych filii zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Jeżeli jednak istotny jest szybki kontakt, pzu.pl to najlepsza opcja. Portal internetowy zaprojektowany jest w sposób przejrzysty i łatwy w obsłudze, znaleźć można na nim wszystkie niezbędne informacje, a także dane dotyczące różnych sposobów kontaktu z działem obsługi klienta.

PZU Assistance – najlepsza opcja dla tych w drodze

Opcja PZU assistance to ubezpieczenie dla osób często jeżdżących samochodem. W razie awarii lub wypadku w jego ramach firma zapewnia pomoc i wsparcie. Do podstawowych usług w ramach bazowego ubezpieczenia wchodzi holowanie samochodu oraz możliwość otrzymania pojazdu zastępczego. W ramach opcji rozszerzonej uzyskać można także transport medyczny, dostarczenie paliwa oraz opiekę nad dziećmi.

Dla osób, które wykupiły taką opcję z PZU, telefon kontaktowy dostępny jest całą dobę. Numer telefonu, pod którym dostępna jest infolinia PZU, to  23-566-55-55 lub 23 566 55 55. W ten sam sposób postępuje się przy zgłaszaniu szkody. W takim przypadku dostępny jest również numer 2 102 102.

PZU Auto pomoc – PZU Infolinia udzieli wszelkich Informacji

Decydując się na wykupienie ubezpieczenie PZU auto pomoc, warto skontaktować się z jednym z konsultantem – infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, w dni wolne od pracy i święta. Otrzymamy wtedy wszystkie szczegółowe informacje dotyczące konkretnej, dopasowanej do indywidualnej potrzeb oferty.

Z opcji ubezpieczenia auto assistance skorzystać mogą właściciele wymienionych poniżej pojazdów:

  • samochód osobowy;
  • samochód ciężarowy (w nadwoziu osobowego oraz o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t);
  • przyczepa kempingowa i ciężarowa do 2 t;
  • motocykl;
  • motorower;

PZU oferuje także rozszerzoną wersję ubezpieczenia, dzięki której klient zyskuje gwarancję holowania bez limitu, nawet powyżej standardowych 150 kilometrów. Pomoc udzielona będzie wtedy także w okolicach domu klienta, a nie, jak to ma miejsce w opcji podstawowej, dopiero 20 kilometrów od jego miejsca zamieszkania. Jest to zatem wersja niezwykle korzystna, która pokrywa szkody i gwarantuje pomoc w każdej, nawet tej najbardziej niespodziewanej, sytuacji.

PZU to przedsiębiorstwo, które kładzie niezwykle duży nacisk na wysoką jakość obsługi klienta. Widać to zwłaszcza po ogromnej liczbie sposobów kontaktu, z których skorzystać mogą osoby posiadające ubezpieczenia lub fundusze w PZU, albo te dopiero wyrażające zainteresowanie ofertą firmy. Informacje i pomoc udzielane są w sposób profesjonalny i klarowny, a każda sytuacja rozwiązywana tak szybko, jak to tylko możliwe. Wszystkich obecnych lub potencjalnych klientów z pewnością ucieszy fakt, że PZU infolinia czynna jest dwadzieścia cztery godziny na dobę, umożliwiając kontakt o każdej porze dnia i nocy, także w razie nieszczęśliwych wypadków lub problemów.

WEB-PZU KONTAKT

Oficjalny adres PZU to:

  1. Postępu 18a,

02-676 Warszawa

[Total: 1   Average: 5/5]

Adsense

160x600.jpg

0 Comments