NETIA Infolinia

Kontakt
NETIA Infolinia

NETIA Infolinia

Netia – Infolinia oraz inne Sposoby Kontaktu z Firmą

Ze względu na zakres oferowanych usług, jak i ich zasięg, dla przedsiębiorstwa takiego jak Netia infolinia jest jednym z wielu kanałów, za pośrednictwem których skontaktować można się z Działem Obsługi Klienta firmy.  Netia SA to polski operator telekomunikacyjny, który oferuje szeroki zakres usług. Jest dostawcą nie tylko usług telewizyjnych, ale także Internetu – zarówno stacjonarnego, jak i mobilnego oraz telefonii komórkowej i stacjonarnej. W Polsce zapewnia dostęp do sieci dla ponad 5% polskich użytkowników. W skład Grupy Netia wchodzą liczne przedsiębiorstwa – córki, takie jak InterNetia, CDP Netia, Telefonia Dialog, Petrotel oraz TK Telekom.

Netia – Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Firma ta obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale i małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe korporacje z siedzibą w Polsce. Dla firmy tej skali, jaką jest Netia, kontakt z klientem jest niezwykle istotny. Można go nawiązać na wiele sposobów, w zależności od tego, czy jest się osobą prywatną, firmą czy też przedstawicielem korporacji. Na stronie internetowej Netii, w zakładce “Kontakt”, znaleźć można wszystkie informacje kontaktowe, podzielone ze względu na rodzaj i charakter klienta.

[adinserter block="2"]

Jak zadzwonić do Biura Obsługi Klienta Netia – Telefon kontaktowy

Chcąc skontaktować się z działem Obsługi Klienta Netia, telefon jest najprostszym i najszybszym sposobem. Centralny numer infolinii 802 802 803, czynny całą dobę, jest dostępny zarówno z telefonów stacjonarnych, jak i komórkowych. Warto wziąć pod uwagę fakt, iż w dni robocze pomiędzy godziną 22.00 a 08.00 oraz w weekendy po godzinie 20.00 pod tym numerem telefonu dostępni są jedynie konsultanci techniczni.

Netia –  Biuro Obsługi klienta to nie tylko Netia Infolinia

Chcąc nawiązać kontakt z Netia, biuro obsługi klienta oferuje liczne możliwości. Poza infolinią, można wybrać także kontakt internetowy, za pośrednictwem praktycznego formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Tam też odnaleźć można adres do korespondencji- jest to Netia SA, skr. poczt. nr 597, 40-950 Katowice S105. Zadzwonić można także pod numer 802 802 803, aby skontaktować się z Biurem Numerów. Dla tych, którzy są zainteresowani zakupem usług od Netia, infolinia 801 801 100 jest dostępna na terenie całego kraju.

Infolinia: Netia umożliwia załatwienie za jej pomocą wielu spraw

Korzystając z numeru, pod którym dostępna jest infolinia, Netia i jej konsultanci umożliwiają rozwiązanie wielu problemów i rozwianie licznych wątpliwości.

Można na przykład:

  • sprawdzić faktury oraz spisy połączeń telefonicznych;
  • zarządzać zamówionymi przez siebie usługami, takimi jak internet Netia czy Netia telewizja;
  • skorzystać ze sklepu z tanimi multimediami, gdzie dokupić można usługi dodatkowe;
  • przedłużyć lub rozwiązać umowę, albo też ją zmodyfikować;
  • zgłosić reklamację dotyczącą zakupionych usług;
  • skontaktować się z konsultantem, który pomoże rozwiązać problemy natury technicznej, takie jak niedziałający router czy szwankujący telefon;
  • zlecić polecenie zapłaty i wiele innych.

Jeżeli oczekiwanie na połączenie z operatorem nie wchodzi w grę, firma umożliwia także kontakt poprze czat on-line. Jest to rozwiązanie praktyczne zwłaszcza dla tych, którzy mają stały dostęp do Internetu i potrafią wyjaśnić swój problem w formie pisemnej. Ma się wtedy gwarancję krótkiego czasu oczekiwania i szybkiego rozwiązania palących kwestii.

Obecni klienci firmy mają możliwość stworzenia swojego indywidualnego profilu na stronie internetowej. Po zalogowaniu na niego, można łatwo i wygodnie, bez wychodzenia z domu, uzyskać wgląd w faktury, płatności oraz rodzaje aktywnych usług.

Nie ma wątpliwości, że chcąc nawiązać kontakt z Biurem Obsługi Klienta, infolinia jest jednym z najwygodniejszych sposobów. Wielu klientów preferuje osobistą rozmowę z konsultantem i uzyskanie informacji i odpowiedzi na wiele pytań od razu. Infolinia operatora działa 24 godziny na dobę, dzięki czemu dostosowuje się do potrzeb każdego z klientów. Bez względu na to, czy coś zepsuje się w środku nocy, czy też pojawi się kwestia do rozwiązania w ciągu dnia, Biuro Obsługi Klienta Netia, infolinia oraz pozostałe kanały komunikacji są zawsze dostępne.

WEB-NETIA KONTAKT

Adres siedziby Netii to:

Netia SA, ul. Poleczki 13,

02-822 Warszawa.

 

[Total: 5   Average: 5/5]

Adsense

160x600.jpg

0 Comments