AVIVA

KONTAKT
AVIVA KONTAKT

Aviva Kontakt

Aviva – kontakt z klientem

Ubezpieczyciel Aviva – kontakt z firmą jest ułatwiony jako, że jest to jedno z największych przedsiębiorstw w tej branży na świecie. Jej siedziba znajduje się w Londynie, w Wielkiej Brytanii.

Jest to największy ubezpieczyciel w Zjednoczonym Królestwie i jedna ze stu największych spółek, które są notowane na londyńskiej giełdzie.

Jak powstała aviva warszawa?

Historia firmy sięga 1696 roku, a właściwie do tego momentu można ja prześledzić.. Nazwa Aviva wzięła się od słowa ‘viva”, dalszy człon ‘life’ został dołączony w 2002 roku.

Przedsiębiorstwo działa na rynkach wielu krajów na całym świcie, oferując bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę produktów finansowych, w tym zawarte: emerytury, ubezpieczenia oraz wszelakie inwestycje.

Polisy ubezpieczeniowe jednego z największych światowych graczy (aviva warszawa) na rynku ubezpieczeń samochodowych nie są dostępne w żadnej porównywarce cen, czy poprzez pośrednictwo. Powodem takiego stanu rzeczy jest ogromna ilość dodatkowych opcji, które zawierają polisy grupy Aviva. W takim przypadku największą wykładnią jest jakość oferowanego produktu, a nie jego cena końcowa. To trzeba wziąć przede wszystkim pod uwagę.

Co oferuje Aviva infolinia?

Tak jak większość ubezpieczycieli, którzy zajmują się samochodami, tak i Aviva posiada w swojej ofercie ubezpieczenie pojazdu w dwóch wariantach – kompleksowe oraz przeciw działaniom osób trzecich, pożarom i kradzieży.

Pakiet kompleksowy, jak sama nazwa wskazuje oferuje klientowi najwięcej korzyści i przywilejów. Ubezpieczenie to pokrywa koszty utraty rzeczy osobistych, naprawy uszkodzonych zamków, wymiany szyb (także przedniej) oraz sprzętu audio w razie kradzieży. Dotyczy także usług w zakresie transportu oraz usług naprawczych (mechanika samochodowa), pokrywa ewentualne koszty leczenia, ubezpieczenia zdrowotnego, a nawet fotelików dla naszych pociech.

Kompleksowa polisa Aviva pokrywa także koszty wypadku, kiedy jest on spowodowany przez kierowcę, który prowadził auto bez ubezpieczenia. W takim przypadku nie przepadną także zdobyte wcześniej zniżki zdobyte poprzez staż lub wiek kierowcy.

Wspomniana opcja polisy posiada również mnóstwo dodatkowych możliwości takich jak obsługa prawna, zaawansowane usługi mechaniki pojazdowej, objęcie ubezpieczeniem poza granicami kraju, w którym polisa została zawarta oraz pokrycie kosztów nieszczęśliwych wypadków.

Ubezpieczenie Aviva jest dostępne tylko w placówkach firmy. Przedsiębiorstwo nie współpracuje z żadnymi pośrednikami. Takie podejście jest gwarantem świadczenia usług o najwyższej jakości. Wycenę wybranej polisy można sprawdzić na stronie internetowej firmy lub skorzystać z Aviva infolinia.

aviva kontakt

Ile kosztuje ubezpieczenie Aviva (infolinia) na samochód?

Podobnie jak w przypadku pozostałych dostawców zajmujących się ubezpieczeniami samochodowymi, tak i w tym wypadku trudno jest dokonać uogólnień dotyczących kosztów polisy. Jednym z czynników warunkujących cenę ubezpieczenia jest okoliczność jego zakupu. Kolejnymi są: czy samochód był wcześniej ubezpieczony, obszar zamieszkania.

Mimo wszystko, od kiedy oferta Aviva (telefon) nie jest dostępna poprzez wyszukiwarki i porównywarki ubezpieczeń, możesz być pewien, że idąc prosto do oddziału firmy otrzymasz najlepsza możliwą dla Ciebie ofertę. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Z powodu bardzo bogatej oferty i wielu gwarancji dla kierowców polisa może wydawać się droższa, niż u konkurencji. Jest to jednak złudne wrażenie. Na dłuższą metę pozwoli nam to zaoszczędzić dużo więcej pieniędzy, niż różnica pomiędzy ceną polisy Aviva, a ceną ubezpieczenie oferowanego przez inną, konkurencyjną firmę ubezpieczeniową.

Co mówią klienci Aviva (kontakt)?

Jeden ze znanych i prestiżowych portali finansowych w Wielkiej Brytanii zapytał klientów firmy Aviva (kontakt) o ich opinię na temat ubezpieczyciela. Zwrócono uwagę na cztery obszary działalności – obsługę klienta, elastyczność i uczciwość, cechy oferowanych produktów oraz ich ceny. W tym badaniu grupa uzyskała ocenę czterech gwiazdek na pięć możliwych w każdej z czterech wymienionych wyżej kategorii. Dało to ogólną ocenę firmy w postaci czterech gwiazdek na pięć możliwych.

Opinie ekspertów o www.aviva.pl

Aviva Polska zajęła 6 miejsce w przeglądzie 30 największych ubezpieczycieli samochodowych dostępnych na naszym rynku. Średnia ocena klientów www.aviva.pl to 69 procent, na który składały się dwa wyniki cząstkowe na poziomie 64 procent oraz 75 procent uzyskane w dwóch niezależnych badaniach Aviva kontakt.

WEB-AVIVA KONTAKT

[Total: 5   Average: 5/5]

Adsense

160x600.jpg

0 Comments