ORANGE Infolinia

ORANGE Infolinia

Orange Infolinia – Najszybszy Sposób Kontaktu z Operatorem

Dla operatora telefonii komórkowej i dostawcy usług internetowych tej skali, jakim Jest Orange, infolinia jest niezwykle istotnym sposobem kontaktu z klientami- zarówno prywatnymi, jak i biznesowymi. Orange Polska – wcześniej Telekomunikacja Polska i PRK Centertel- to obecnie największy operator sieci komórkowej w Polsce – na dzień dzisiejszy obsługuje ponad 17 milionów klientów.

Przedsiębiorstwo jest także jednym z największych firm zajmujących się dostawą Internetu i usług telekomunikacyjnych w formie stacjonarnej. Polska spółka wchodzi w skład francuskiej korporacji Orange S.A.

Do usług, oferowanych przez operatora, należą między innymi:

  • telefonia stacjonarna;
  • dostęp do Internetu;
  • telewizja;
  • wideo na życzenie;
  • transmisja danych;
  • radiotelefonia;
  • łączność dyspozytorska.

Kontakt – Orange Oferuje Liczne Możliwości

Mając tak dużą liczbę klientów i abonentów, przedsiębiorstwo musi zapewnić im łatwy, szybki i profesjonalny kontakt z biurem obsługi klienta. Zarówno obecni klienci, jak i osoby zainteresowane wykupieniem usług oferowanych przez firmę, mogą wybrać jeden w wielu sposobów na kontakt – Orange stawa w tej kwestii na różnorodność i wygodę.

Wszystkie informacje na temat nawiązania kontaktu z biurem obsługi klienta Orange znaleźć można na stronie internetowej przedsiębiorstwa www.orange.pl/m-contact.phtml.

Biuro Obsługi Klienta Orange – Orange Infolinia Najłatwiejszym Sposobem Nawiązania Kontaktu

Biuro Obsługi Klienta Orange jest najłatwiej i najszybciej osiągalne za pomocą infolinii. Istnieją różne numery telefonów, pod którymi dodzwonić można się do operatorów- wszystko zależy od rodzaju klienta, jak i sprawy albo problemu, które ten chce rozwiązać.

Osoby zainteresowane wykupieniem abonamentu u przedsiębiorstwa powinny skorzystać z  numeru 801 234 567.

Orange Infolinia sprzedażowa czynna jest siedem dni w tygodniu w godzinach od 08.00 do 21.00. W innym kwestiach, takich jak na przykład obsługa klienta lub płatności, działają operatorzy pod innymi numerami telefonów.

Orange – Kontakt Telefoniczny na Wiele Sposobów

Chcąc porozmawiać z przedstawicielem działu obsługi klienta Orange, kontakt telefoniczny jest najlepszym z istniejących sposobów.  Numery telefonów różnią się, w zależności od rodzaju klienta, jak i charakteru samej sprawy.

Oto przegląd poszczególnych sposobów na kontakt z infolinią:

• Klienci indywidualni usług mobilnych mogą skorzystać z aplikacji oferowanej przez operatora, którą można pobrać na telefon. Za jej pomocą można połączyć centrum obsługi abonentow, bez konieczności odsłuchiwania menu głosowego. Umożliwia ona także konwersację z pracownikiem firmy na chacie.

  • Osobyindywidualne mogą wybrać numer *100, jeżeli dzwonią z komórki tego właśnie operatora, a kombinację 510 100 100 z telefonu innego. Numer +48 510 100 100 dostępny jest z zagranicy.
  • Abonencibiznesowy także mogą skorzystać w wygodnej aplikacji. Dostępny dla nich numer (z sieci Orange) to *600, z innej komórki 510 600 600 i z zagranicy +48 510 600 600.
  • Dlaabonentów usług stacjonarnych uruchomiono numer 801 505 505 jeżeli podpisali umowę przed 24.12.14 (wcześniej Neostrada Infolinia) oraz 510 100 100 jeżeli uczynili to po 24.12. 14

Jak widać, infolinia to sprawnie działająca machineria, nastawiona na komfortowy, szybki, łatwy i profesjonalny kontakt z klientem. Każdy abonent lub osoba zainteresowana wykupieniem usług Orange, maja liczne możliwości kontaktu z operatorem.

Pomoc Techniczna Orange – pomocna dłoń w skomplikowanych kwestiach

Dla osób, którym potrzebne jest profesjonalne doradztwo w zakresie ustawienia, konfiguracji czy obsługi smartfonów, modemów, routerów i innych dodatków dostępna jest Infolinia Ekspert pod numerem telefonu *900 lub 703 300 900.

Dzwoniąc na pod ten numer klienci przedsiębiorstwa uzyskają profesjonalną obsługę w kwestiach, które z początku wydają się trudne i skomplikowane. Eksperci na linii z pewnością je jednak rozjaśnią. Jasne jest zatem, że także i pomoc techniczna Orange stoi na najwyższym poziomie.

Orange działa w wielu obszarach i dostarcza swoje liczne usługi szerokiemu gronu klientów w całej Polsce. Jasne jest zatem, że obsługa każdego obecnego i potencjalnego abonenta to przedsięwzięcie na ogromną skalę. Orange Infolinia działa jednak bez zarzutu i jest wysoko ceniona przez wszystkich klientów firmy.

WEB-ORANGE KONTAKT

Adres siedziby:

Aleje Jerozolimskie 160

Warszawa

 

Proszę oceń swoje doświadczenia z firmą

0 / 5 Aktualna ocena 1.9

Your page rank:

Call Now ButtonZadzwoń na infolinię