Jak szybko dojechać do Getin Bank Infolinia?

Ten artykuł ma na celu zapoznanie Cię z informacjami o Getin Bank kontakt i jego usługach. Możesz dowiedzieć się, jak zadzwonić do Getin Bank Infolinia lub napisać do nich przez e-mail, formularz kontaktowy lub znaleźć ich oddział. Dla Twojej wygody dostępne są również Getin Bank godziny otwarcia, abyś mógł łatwo dowiedzieć się, kiedy można dojechać do Getin infolinia. Istnieje również kilka przydatnych informacji na temat obecności Getin Bank w mediach społecznościowych, jego oceny online i ofert pracy.

Getin Bank Kontakt

Proszę oceń swoje doświadczenia z firmą

0 / 5 Aktualna ocena 4

Your page rank:

Co to za Bank Getin Bank?
Kto jest właścicielem Getin Banku?

Getin Bank był polskim bankiem komercyjnym działającym od 1990 do 2010 roku, kiedy to połączył się z Noble Bankiem, tworząc Getin Noble Bank. W 2022 r. Getin Noble Bank przeszedł przymusową restrukturyzację przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG) i przeniósł swoje aktywa i pasywa do nowo utworzonego banku o nazwie VeloBank. Głównymi akcjonariuszami VeloBanku są BFG i System Ochrony Banków Komercyjnych (SOBK), w skład którego wchodzi osiem największych banków w Polsce. W związku z tym Getin Bank nie istnieje już jako odrębny podmiot, ale jako marka pionu bankowości detalicznej VeloBanku.

Wielu klientów banków nie może wyjaśnić tej czy innej kwestii związanej z bankiem lub jego danymi kontaktowymi. Mogą więc zadawać następujące pytania:

 • Jak znaleźć Getin Bank infolinia?
 • Czy infolinia Getin Banku jest płatna?
 • Jakie kwestie można rozwiązać za pomocą Getin infolinia?
 • Jakie są Getin bank godziny otwarcia?
 • Z kim połączył się Getin Bank?
 • Jak złożyć reklamację do Getin Banku?

Jeśli chcesz szybko rozwiązać swój problem u operatora, zadzwoń na infolinię Getin Banku 799 655 999. Jest czynna w godzinach otwarcia Getin Banku – od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. Na infolinię Getina można zadzwonić zarówno z Polski, jak i zagranicy. Możesz wypełnić formularz kontaktowy Getin Banku. Jeśli masz problemy ze spłatą zadłużenia, możesz wypełnić wniosek o restrukturyzację dostępny na stronie. W zależności od przypadku wybierz pomiędzy formularzami podstawowymi lub dodatkowymi. Jeżeli nie jesteś z czegoś zadowolony, możesz złożyć reklamację tutaj, opisać problem i załączyć odpowiedni plik. Również istnieje możliwość odwiedzenia siedziby Getin Banku pod adresem: Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C, 00-843 Warszawa.

W 2022 roku Getin Bank przeniósł swoje aktywa do Velobanku i wówczas Velo Bank stał się jego marką produktową. Wiele informacji można znaleźć na następujących stronach mediów społecznościowych:
VeloBank Polska udostępnia na Facebooku wpisy dotyczące swoich produktów i usług, takich jak VeloKonto, VeloSkarbonka, VeloKantor, VeloKredyt czy VeloHipoteka. Można tam również znaleźć informacje o aktualnych promocjach i konkursach, m.in. „Witamy w VeloBanku” lub „Zostań VeloMillionaire”. Bank zachęca także do interakcji z fanami poprzez zadawanie pytań, organizowanie quizów i ankiet oraz odpowiadanie na komentarze.
Na Instagramie VeloBank Polska prezentuje bardziej wizualną i kreatywną stronę swojego biznesu. Można tam zobaczyć zdjęcia i filmy z różnych wydarzeń i inicjatyw banku, m.in. otwieranie nowych oddziałów, udział w targach i konferencjach, realizacja projektów ekologicznych czy nagrody i wyróżnienia. Bank publikuje także inspirujące cytaty, ciekawostki, porady finansowe i lifestylowe oraz zapowiedzi nowych ofert i promocji.
Na LinkedIn VeloBank Polska koncentruje się na budowaniu profesjonalnego wizerunku i relacji biznesowych. Można w nim znaleźć informacje o strategii i celach banku, jego wynikach finansowych, ofercie dla klientów biznesowych i instytucjonalnych oraz działalności innowacyjnej i technologicznej. Bank publikuje także artykuły eksperckie i analityczne na tematy związane z bankowością, finansami, ekonomią, rynkiem pracy i trendami. Bank komunikuje się także ze swoimi pracownikami i potencjalnymi kandydatami do pracy, dzieląc się informacjami na temat kultury organizacyjnej, wartości, benefitów, szkoleń i rekrutacji.

Overzicht

Co oferuje Getin Bank?

Getin Bank oferuje szeroki zakres usług finansowych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Niektóre z usług Getin online to:

 • 1) Getin Bank konto oszczędnościowe rodzaj rachunku, który pozwala na gromadzenie środków wraz z oprocentowaniem i swobodnym dostępem do nich. Przykładowo, Elastyczne Konto Oszczędnościowe to rachunek oferujący oprocentowanie do 7,5% w skali roku od nowych środków oraz możliwość wpłacania i wypłacania pieniędzy w dowolnym momencie.
 • 2) Lokaty: Getin Bank oferuje również atrakcyjne lokaty terminowe dla nowych i obecnych klientów. Lokata Nowe Środki to depozyt dający wysokie odsetki od środków stanowiących nadwyżkę ponad saldo posiadane w banku w określonym dniu. Oprocentowanie uzależnione jest od wybranego okresu lokaty i może wynosić od 3,5% do 7,9% w skali roku. Lokata dostępna jest bez konieczności otwierania konta osobistego. Aby obliczyć oprocentowanie i opcję dla swoich oszczędności, skorzystaj z kalkulatora lokat na tej stronie.
 • 3) Kredyty z oprocentowaniem 13,2% w skali roku z kwotą do 200 000 zł, kredyty gotówkowe na drobne potrzeby na 18,3% na 6 500 zł, czy kredyty na technikalia z oprocentowaniem 0%.
 • 4) Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości na 9,29%.
 • 5) Getin bank lokaty 

getin bank infolinia

Jak uzyskać dostęp do strony Getin logowanie?

Strona dostępu do bankowości elektronicznej dostępna jest na stronie Getin Noble. Możesz podać swój Getin Bank login, jeśli posiadasz już konto lub zaciągnąłeś kredyt lub inny produkt w Velo banku. Gdy tylko zostaniesz klientem, otrzymasz dostęp do Getin Bank logowanie dla klientów indywidualnych. Strefa klienta Getin Banku to miejsce, w którym możesz zarządzać swoimi produktami i usługami bankowymi za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej. Korzystając ze strefy klienta możesz:

 • sprawdzać stan i historię rachunków osobistych, kart, oszczędności, kredytów, pożyczek hipotecznych, inwestycji i ubezpieczeń
 • wykonywać przelewy, doładowania telefonów, płatności BLIK i QR, a także opłacać rachunki i podatki
 • zamawiać i aktywować nowe karty, zmieniać ich limity i blokować je w razie potrzeby
 • otwierać i zamykać lokaty, a także wnioskować o pożyczki i ubezpieczenia
 • zarządzać danymi kontaktowymi, zmieniać hasło i ustawienia zabezpieczeń
 • kontaktować się z bankiem za pośrednictwem czatu, wiadomości lub funkcji VeloPhone
 • korzystać z ofert specjalnych i promocji dostosowanych do Twoich potrzeb Getin Bank aplikacja możesz pobrać skanując kod QR na tej stronie

getin bank kontakt

Jak otrzymywać wiadomości od Getin Banku?

Warto śledzić stronę aktualności Velo banku i sprawdzać różne blogi na temat bankowości mobilnej. Są one zawsze aktualizowane. Jeśli chcesz być na bieżąco z rynkiem Getin Bank akcje, musisz odwiedzić stronę Forum Inwestycyjnego Getin Noble. Na tej stronie można znaleźć wiele informacji o aktualnej cenie Getin Banku, zmianie procentowej, wolumenie, maksimach i minimach sesji, kapitalizacji rynkowej oraz wskaźnikach P/E i EPS. Zobaczysz wykresy pokazujące zmiany cen akcji w różnych okresach czasu, od 1 minuty do 1 miesiąca, z możliwością dodawania wskaźników technicznych i narzędzi analitycznych.

Jak znaleźć pracę w Getin Banku?

Aby znaleźć pracę w Getin Babk, należy śledzić stronę kariery Velo Banku i przeglądać dostępne oferty pracy, a następnie wybrać ofertę, która odpowiada Twoim kwalifikacjom i zainteresowaniom oraz złożyć aplikację.
Wypełnij formularz aplikacyjny online, podając swoje dane osobowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe i list motywacyjny. Do aplikacji dołącz CV i wszelkie inne istotne dokumenty (takie jak certyfikaty lub referencje). 

getin bank godziny otwarcia

Jak znaleźć oddział Getin Banku?

Aby znaleźć oddział Getin Banku należy wejść na stronę z oddziałami i bankomatami Velo Banku. Tam można zobaczyć mapę i listę lokalizacji:

 • Warszawa: Marszałkowska 85, tel. 664 919 797, Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 09:15 – 16:45
 • Kraków: Plac Matejki 7, tel. 664 919 797, Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 09:30 – 17:00
 • Lublin: Okrzei 2, tel. 664 919 797, Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 09:00 – 16:30
 • Katowice: Warszawska 4, tel. 664 919 797, Godziny otwarcia
  poniedziałek – piątek: 09:30 – 17:00
 • Łódź: ul. Drewnowska 58, tel. 664 919 797, Godziny otwarcia poniedziałek – sobota 10:00 – 22:00
 • Wrocław: ul. Sucha 1, tel. 664 919 797, Godziny otwarcia
  Dzisiaj – Sobota: 10:00 – 18:00
 • Poznan: ul. Dąbrowskiego 76, tel. 664 919 797, Godziny otwarcia: Dzisiaj – Piątek: 10:00 – 16:30

Gdzie znajduje się główna siedziba Getin Banku?

Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C
00-843 Warszawa

Getin Bank FAQ

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania do Getin Banku:

 • Jak mogę skontaktować się telefonicznie z VeloBank?
 • Jak zalogować się do bankowości internetowej?
 • Jak mogę złożyć wniosek o rachunek VeloKonto?
 • Jak wymienić walutę w serwisie VeloKantor?
 • Jak uzyskać zwrot środków za transakcje kartą lub BLIK?
 • Jak otworzyć konto oszczędnościowe VeloSkarbonka?
 • Jak sprawdzić opłaty i prowizje za produkty i usługi VeloBank?
 • Jak aktywować lub dezaktywować kartę lub usługę BLIK?
 • Jak zmienić dane osobowe, hasło lub PIN?
 • Jak mogę zgłosić zgubienie lub kradzież karty?

Wszystkie odpowiedzi znajdziesz na tej stronie.

Początkowo były to dwa różne banki. W chwili obecnej można jednak powiedzieć “tak”. Getin Bank rozpoczął działalność jako polski bank komercyjny w 1990 roku i działał przez 20 lat, aż połączył siły z Noble Bankiem, tworząc Getin Noble Bank. Jednak ten nowy bank stanął w obliczu kłopotów finansowych i musiał zostać uratowany przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG) w 2022 roku. BFG i System Ochrony Banków Komercyjnych (SOBK), w skład którego wchodzi osiem największych polskich banków, stały się głównymi właścicielami nowego banku o nazwie VeloBank, który przejął aktywa i pasywa Getin Noble Banku. Tym samym Getin Bank nie jest już niezależnym bankiem, ale częścią segmentu bankowości detalicznej VeloBanku.

Tak, Getin Bank ogłosił upadłość 20 lipca 2023 roku. Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości Getin Noble Bank S.A. (sygn. akt: WA1M/GU/188/2023). Syndykiem upadłego banku został Marcin Kubiczek lat 23, będący jednocześnie syndykiem Idea Banku. Wierzyciele banku mają 30 dni na zgłoszenie swoich wierzytelności syndykowi za pośrednictwem sądowego systemu teleinformatycznego. Ogłoszenie upadłości Getin Banku wpłynęło na sytuację kredytobiorców, zwłaszcza tych, którzy zaciągnęli kredyty we frankach szwajcarskich. Niektóre kancelarie prawne twierdzą, że kredytobiorcy nadal mogą ubiegać się o stwierdzenie nieważności umowy lub zawieszenie spłaty rat. Wiele kancelarii unika jednak prowadzenia spraw frankowych związanych z Getin Bankiem, ponieważ są one niepewne i nieopłacalne.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze z Getin Bankiem, masz następujące możliwości:

 • Konta oszczędnościowe: Jest to konto, na którym możesz zarabiać odsetki od swoich pieniędzy i mieć do nich dostęp, kiedy tylko chcesz. Na przykład Elastyczne Konto Oszczędnościowe zapewnia do 7,5% rocznie od nowych środków, które wpłacasz na konto oraz umożliwia wpłacanie i wypłacanie pieniędzy w dowolnym momencie. Więcej szczegółów na temat tego rachunku znajdziesz tutaj.
 • Depozyty terminowe: Jest to rodzaj inwestycji, która blokuje Twoje środki na określony czas i zapewnia stałą stopę procentową. Getin Bank przygotował dla nowych i obecnych klientów specjalną ofertę pod nazwą Lokata Nowe Środki. Depozyt ten zapewnia wysokie odsetki od środków, które posiadasz powyżej salda, które miałeś w banku w określonym dniu. Oprocentowanie różni się w zależności od tego, jak długo trzymasz pieniądze w depozycie i może wynosić od 3,5% do 7,9% w skali roku. Aby otrzymać ten depozyt, nie musisz otwierać konta osobistego.
  Aby sprawdzić, ile odsetek możesz zarobić dzięki swoim oszczędnościom, skorzystaj z kalkulatora lokaty znajdującego się na tej stronie.

Według najnowszych raportów bankowych, kredyty hipoteczne denominowane lub indeksowane do walut obcych (CHF, EUR, USD, JPY) są wyłączone z przeniesienia do VeloBanku i pozostają w Getin Noble Banku. Kredyty hipoteczne w złotych zostały przeniesione do VeloBanku. Getin Noble Bank 20 lipca 2023 roku ogłosił upadłość, co może mieć wpływ na sytuację kredytobiorców, zwłaszcza tych, którzy zaciągnęli kredyty we frankach szwajcarskich. Część kancelarii prawnych twierdzi, że pożyczkobiorcy nadal mogą ubiegać się o unieważnienie umowy lub zawieszenie spłaty rat. Wiele kancelarii unika jednak prowadzenia spraw związanych z Getin Bankiem we frankach szwajcarskich, gdyż są one niepewne i nieopłacalne.

Czy Getin Noble Bank jest bezpieczny?

Aby dowiedzieć się, czy Getin Bank jest wiarygodny, możesz przeczytać jego ocenę. Można to zrobić na dowolnej wiarygodnej platformie rankingowej, takiej jak opiniuj.pl. Na tej stronie można znaleźć portal, który umożliwia dzielenie się opiniami i recenzjami na temat różnych produktów i usług. Można również sprawdzić oceny i komentarze innych użytkowników, którzy korzystali lub zakupili te same produkty i usługi. Strona posiada prosty system nawigacji, który umożliwia przeglądanie katalogu lub wyszukiwanie za pomocą ikony lupy. Można również dodać własną recenzję i ocenić produkty i usługi w skali od 1 do 5.

Picture of Paulina Nowak
Paulina Nowak

Paulina jest ekspertem w dziedzinie obsługi klienta i pomoże Ci znaleźć wszystkie potrzebne informacje o firmie. Porównuje polskie firmy i zajmuje się obsługą klienta od 2017 roku.

Zadzwoń na infolinię