Jak szybko uzyskać FedEx kontakt?

Chcesz szybko znaleźć FedEx kontakt? Tutaj dowiesz się, jak zadzwonić na FedEx infolinia, znaleźć inne kontakty do uzyskać pomoc, FedEx telefon do zamówień, formularze kontaktowe, FedEx numer telefonu do śledzenia, adres biura, media społecznościowe i tak dalej. Dowiesz się, jak sprawdzić ocenę FedEx i znaleźć pracę.

FedEx Kontakt

Proszę oceń swoje doświadczenia z firmą

0 / 5 Aktualna ocena 0

Your page rank:

Na czym polega FedEx? 

O FedEx Polska

FedEx to globalna firma dostarczająca rozwiązania logistyczne i wysyłkowe. Dostarcza przesyłki wszelkiego rodzaju, od dokumentów po paczki, na całym świecie. Oferuje również różne usługi, takie jak szybka dostawa, śledzenie w czasie rzeczywistym i logistyka biznesowa.
FedEx działa również w Polsce, oferując opcje wysyłki zarówno krajowej, jak i międzynarodowej. Oferuje ekspresowe usługi dostawy i różne opcje spełniające preferencje klientów, takie jak dostawy tego samego i następnego dnia. Ponadto FedEx Polska umożliwia klientom śledzenie przesyłek oraz dostęp do szerokiej gamy usług logistycznych dla firm. FedEx wykorzystuje nowoczesne technologie i swoją ogólnoświatową sieć, aby zapewnić sprawną i szybką wymianę przesyłek na terenie Polski oraz pomiędzy Polską a innymi krajami. Dzięki swojej lokalnej i globalnej obecności FedEx jest istotną częścią łańcucha dostaw dla wielu firm i klientów indywidualnych w Polsce.

Overzicht

Nie zawsze jest możliwe skontaktowanie się z obsługą klienta FedEx, zwłaszcza gdy nie wszystkie informacje są podane na stronie głównej. Dlatego wiele osób może być zainteresowanych uzyskaniem odpowiedzi na następujące pytania:

 • Czy FedEx infolinia istnieje?
 • Jak zadzwonić pod FedEx telefon?
 • Jaki FedEx numer telefonu jest bezpłatny?
 • Do której jezdzi kurier FedEx?
 • Czy można odebrać paczkę w oddziale FedEx?
 • Jak sprawdzić numer do kuriera FedEx?
Oto wszystkie możliwe informacje o FedEx kontakt, aby skontaktować się z obsługą klienta:
 • Na FedEx infolinia 801 002 800 można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Ten FedEx telefon jest przeznaczony tylko dla usług krajowych. Jeśli potrzebujesz usług międzynarodowych, możesz zadzwonić pod ten FedEx numer telefonu +48 22 211 80 00. FedEx infolinia godziny są od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 20:00.
 • Na stronie internetowej FedEx można porozmawiać z wirtualnym asystentem FedEx. Asystent może pomóc w przypadku pytań dotyczących usług FedEx, takich jak śledzenie, wysyłka, odbiór, odprawa celna i inne. Aby rozpocząć Fedex czat, wystarczy wpisać pytanie w polu i kliknąć przycisk Wyślij. Czat jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.
 • Możesz również wysłać wiadomość e-mail do FedEx Polska, wypełniając formularz kontaktowy. Konieczne będzie podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, tematu i wiadomości. W razie potrzeby można również załączyć maksymalnie trzy pliki. FedEx postara się odpowiedzieć na wiadomość e-mail w ciągu jednego dnia roboczego.
 • Napisz oficjalne pismo do centrali FedEx w Polsce, która znajduje się pod adresem Kolejowa 323, 05-092 Łomianki. Jest to również stacja FedEx, w której można nadać lub odebrać przesyłkę. Stacja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

FedEx zdobył znaczną popularność na różnych platformach mediów społecznościowych, w tym na Facebooku, Twitterze, YouTube i LinkedIn.
Na Facebooku FedEx konsekwentnie dostarcza treści informacyjne dotyczące swoich usług wysyłkowych i logistycznych. Firma rozpowszechnia również aktualności dotyczące bieżącej działalności. Ponadto sekcja „Wiadomości” służy jako bezpośrednia linia interakcji między użytkownikami a firmą FedEx. Dzięki temu użytkownicy mogą bezproblemowo szukać pomocy i uzyskiwać informacje.
Na Twitterze FedEx aktywnie wykorzystuje swoje konto do rozpowszechniania w czasie rzeczywistym aktualizacji i wiadomości dotyczących firmy. Ponadto platforma służy jako sposób na szybkie reagowanie na zapytania użytkowników i spełnianie ich próśb.
YouTube służy jako dynamiczne płótno dla FedEx, na którym firma kreuje kompleksowy obraz swojej działalności. Poprzez filmy informacyjne FedEx rzuca światło na swoją działalność biznesową, spektrum oferowanych usług oraz godne uwagi sukcesy odniesione przez swoich klientów. Platforma jest również wykorzystywana do udostępniania bezcennych samouczków i przewodników, służących efektywnemu zarządzaniu przesyłkami i logistyką.
Na LinkedIn FedEx utrzymuje autorytatywną pozycję, udostępniając aktualności i aktualności korporacyjne. Platforma jest również świadkiem udostępniania postów, które rezonują z domeną logistyki i łańcucha dostaw. To pozycjonowanie rozciąga się dalej i obejmuje rozpowszechnianie ogłoszeń o pracę oraz wspieranie znaczącego zaangażowania klientów i specjalistów z branży.

Jak działa FedEx?

FedEx Polska jest częścią globalnej sieci FedEx, która oferuje usługi kurierskie, transportowe i logistyczne na całym świecie. FedEx Polska świadczy zarówno usługi krajowe, jak i międzynarodowe, dostosowane do różnych potrzeb klientów, takie jak:

 • FedEx International Priority – usługa ekspresowej dostawy przesyłek międzynarodowych w ciągu 1-3 dni roboczych.
 • FedEx International Economy – ekonomiczna usługa doręczenia przesyłek międzynarodowych w ciągu 4-6 dni roboczych.
 • FedEx Poland Domestic – usługa doręczenia przesyłek krajowych w ciągu 1-2 dni roboczych.
 • FedEx International Connect Plus – usługa doręczenia przesyłek międzynarodowych z opcją odbioru i zwrotu w punktach partnerskich.
 • FedEx Regional Economy – usługa doręczenia przesyłek krajowych i regionalnych z opcją odbioru i zwrotu w punktach partnerskich.

Aby zamówić przesyłkę FedEx, należy zarejestrować się na stronie FedEx Polska lub zalogować, jeśli posiada się już konto. Wybierz opcję “”Wyślij”” i wypełnij formularz wysyłki, podając dane nadawcy i odbiorcy, rodzaj i wagę przesyłki oraz usługę przewozową. Wydrukuj list przewozowy i etykietę adresową i dołącz je do przesyłki. Zarezerwuj kuriera FedEx, aby odebrał przesyłkę lub zleć jej dostarczenie do najbliższego punktu nadania.
Aby dokonać FedEx śledzenie, należy odwiedzić stronę FedEx tracking page lub skorzystać z aplikacji mobilnej FedEx. Wprowadź numer listu przewozowego lub numer referencyjny przesyłki i kliknij “”Śledź””. Sprawdź status i szczegóły przesyłki, takie jak data wysyłki, data doręczenia, lokalizacja i historia ruchu.
Aby obliczyć koszty wysyłki na stronie FedEx Polska, odwiedź stronę kalkulatora kosztów wysyłki FedEx Polska lub skorzystaj z aplikacji mobilnej FedEx. Wprowadź dane nadawcy i odbiorcy, takie jak kraj, kod pocztowy i miasto. Wprowadź szczegóły przesyłki, takie jak typ, waga, wymiary i wartość. Wybierz usługę wysyłki i dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie lub opakowanie. Kliknij “”Oblicz”” i sprawdź cenę wysyłki oraz czas transportu.
Aby złożyć FedEx reklamacje, należy postępować zgodnie ze stroną formularza reklamacji FedEx lub skontaktować się z Działem Obsługi Klienta pod numerem 801 002 800. Wypełnić formularz reklamacji, podając numer listu przewozowego, dane osoby składającej reklamację oraz adresata pisma z decyzją reklamacyjną, a także rodzaj i kwotę roszczenia. Dołącz dokumenty potwierdzające roszczenie, takie jak faktura za zakup towarów, faktura za usługę transportową lub zdjęcia uszkodzonej przesyłki. Prześlij reklamację i otrzymaj potwierdzenie FedEx oraz numer reklamacji. Śledź status reklamacji na stronie śledzenia reklamacji lub skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

fedex kontakt

Strona FedEx logowanie

Aby uzyskać dostęp do bezpośredniego wsparcia FedEx, wystarczy zalogować się do portalu klienta. Wiąże się to z użyciem istniejących danych logowania lub założeniem konta osobistego, jeśli jeszcze go nie masz.
Korzyści z założenia konta to:

 • Szybkie i łatwe odzyskiwanie poprzednich przesyłek.
 • Wygodne i zaplanowane opcje odbioru.
 • Tworzenie online indywidualnych przesyłek.
 • Bezproblemowa integracja Twoich usług FedEx.

Możliwość powiązania numeru konta FedEx z kontem handlowca na różnych portalach i platformach internetowych.
Dostęp do funkcji śledzenia przesyłek FedEx bezpośrednio z konta klienta.
Ponadto możesz uważnie obserwować swoje przesyłki, zamówienia i transakcje finansowe za pomocą aplikacji mobilnej FedEx. Pobierz ją z AppStore lub Google Play.

fedex infolinia

Czy można zapisać się do newslettera FedEx?

Możesz być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami FedEx, który obfituje ofertami, rabatami, przewodnikami, wydarzeniami i opiniami klientów, śledząc platformy mediów społecznościowych. Ponadto w górnej części głównej strony internetowej FedEx znajduje się szybki punkt odniesienia – agenda, którą można kliknąć, aby uzyskać dostęp do strony aktualności. Znajdują się tam aktualne i istotne informacje na temat miejsc docelowych i usług FedEx i TNT (TNT jest częścią FedEx od 2016 r.).

Jak znaleźć FedEx praca?

Aby znaleźć pracę, możesz śledzić stronę z ofertami pracy FedEx Polska i znaleźć informacje o:

 • Pracuj w FedEx – dowiedz się więcej o firmie, jej misji, wartościach i kulturze organizacyjnej.
 • FedEx w Europie – odkryj możliwości kariery w połączonej sieci FedEx i TNT Express, która oferuje usługi krajowe i międzynarodowe.
 • Wyróżnione zespoły – zobacz aktualne oferty pracy w różnych działach FedEx Polska, takich jak Customer Experience, Finance, Human Resources, IT, Legal, Marketing, Operations, Planning and Engineering oraz Sales.

Aby ubiegać się o pracę należy wybrać interesującą nas ofertę pracy z listy wyróżnionych zespołów lub skorzystać z wyszukiwarki ofert pracy, np. i użyj filtra, aby wybrać kraj, kategorię, rodzaj pracy itd. Następnie kliknij wybraną pracę, jeśli coś znajdziesz i aplikuj.

fedex telefon

Informacje o FedEx Polska kontakt punktach

Oto lista głównych lokalizacji Fedex w najbardziej znanych polskich miastach:

 • Warszawa: Abrahama 4102, Warszawa, 03-982, godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 10:00 – 19:00, sobota 08:00 – 17:00
 • Lublin: Abramowicka 43 Lublin, 20-442, godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 08:00 – 20:00, sobota 08:00 – 21:00
 • Szczecin: 1 Maja 42, Szczecin, 71-630, godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 06:00 – 22:00, sobota 06:00 – 22:00
 • Gdańsk: Al Rzeczpospolitej 6a, Gdańsk, 80-369, godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 06:00 – 22:00, sobota 06:00 – 22:00
 • Bydgoszcz: 11 Listopada 20, Bydgoszcz, 85-643

Jaki jest adres siedziby głównej FedEx?

Kolejowa 323
Lomianki
05-092

FedEx FAQs

Oto lista najczęściej zadawanych pytań FedEx:

 • Gdzie jest moja przesyłka?
 • Kiedy moja paczka zostanie dostarczona?
 • Jak mogę zmienić datę dostawy?
 • Czy mogę zmienić adres dostawy mojej paczki?
 • Co oznacza status „Wyjątek”?
 • Dlaczego moja przesyłka utknęła w urzędzie celnym?
 • Co robić jeśli w moim domu lub biurze nie ma nikogo, kto mógłby odebrać przesyłkę?

Wszystkie odpowiedzi na te pytania znajdziesz na tej stronie.

Aby dowiedzieć się, gdzie znajduje się Twoja paczka FedEx Poland, możesz skorzystać z jednej z następujących opcji:

 • Śledzenie przesyłki na stronie FedEx Polska. Wprowadź numer śledzenia lub numer referencyjny w polu wyszukiwania i kliknij przycisk „Śledź”. Możesz także zalogować się do FedEx Tracking, aby uzyskać więcej informacji o swojej przesyłce, w tym szczegóły dostawy, status, potwierdzenie ze zdjęciem i opcje powiadomień.
 • Śledź swoją przesyłkę za pomocą aplikacji FedEx Mobile. Pobierz aplikację na swój telefon i wprowadź numer śledzenia przesyłki lub zeskanuj kod kreskowy. Możesz również otrzymywać automatyczne powiadomienia o statusie swojej przesyłki oraz zobaczyć zdjęcie potwierdzające doręczenie.
 • Śledzenie przesyłki za pomocą innych serwisów takich jak Ship242 czy Parcel Monitor. Wprowadź numer śledzenia w polu wyszukiwania i kliknij przycisk „Śledź”. Otrzymasz aktualne informacje o lokalizacji i statusie Twojej przesyłki.

Jeśli nie odbierzesz paczki od kuriera FedEx Poland, trzeba postępować w zależności od tego, czy paczka jest międzynarodowa, czy krajowa.
W przypadku przesyłek międzynarodowych kurier podejmie próbę ponownego doręczenia przesyłki w ciągu kolejnych trzech dni roboczych. Jeśli nadal nie można jej dostarczyć, przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy. Możesz także odmówić przyjęcia przesyłki międzynarodowej, jeśli nie chcesz jej przyjąć.
W przypadku przesyłek krajowych kurier pozostawi awizo w skrzynce pocztowej lub przy drzwiach, informujące o możliwości odbioru przesyłki w najbliższym oddziale FedEx. Masz na to 7 dni roboczych. Jeśli nie odbierzesz paczki w tym czasie, zostanie ona zwrócona do nadawcy.
Jeśli chcesz zmienić adres lub datę doręczenia paczki, możesz skorzystać z programu FedEx Delivery Manager, który umożliwia zarządzanie przesyłkami online. Możesz również skontaktować się z obsługą klienta FedEx Polska pod numerem 801 002 800 lub +48 22 211 80 00.

Nie, kurier FedEx Polska nie wysyła pieniędzy. FedEx to firma kurierska zajmująca się transportem i doręczaniem przesyłek, a nie usługami finansowymi. Jeśli otrzymasz wiadomość e-mail lub telefon od osoby podającej się za kuriera FedEx i proszącej o przesłanie pieniędzy, prawdopodobnie jest to próba oszustwa. Nie musisz odpowiadać na takie wiadomości i nie podawać swoich danych osobowych ani bankowych. Zgłoś podejrzane wiadomości do FedEx Polska pod adresem abuse@fedex.com lub skontaktuj się z obsługą klienta pod numerem 801 002 800 lub +48 22 211 80 00.

Tak, FedEx działa w soboty, ale tylko w ograniczonym zakresie. Standardowe godziny pracy biur FedEx to 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku oraz 8:00-12:00 w sobotę. Możesz znaleźć potrzebny oddział i zapoznać się z jego harmonogramem na specjalnej mapie wyszukiwania. Jeśli chcesz nadać lub odebrać przesyłkę w sobotę, musisz wybrać odpowiednią opcję usługi, taką jak FedEx International Priority Saturday Delivery lub FedEx Express Saturday Pickup. Możesz także skorzystać z usługi FedEx Delivery Manager, która umożliwia zarządzanie przesyłkami online oraz zmianę daty lub adresu doręczenia.

Jak ocenić FedEx?

Jeśli chcesz zapoznać się z prawdziwymi opiniami klientów na temat FedEx, możesz przejrzeć niefiltrowane recenzje na portalu Trustpilot. Ta zaufana platforma zawiera opinie klientów na temat wielu firm i ich ofert. Zanurz się w komentarzach, ocenach i rekomendacjach, aby aktywnie uczestniczyć w świecie recenzji. Ponadto masz również możliwość podzielenia się własnymi doświadczeniami i punktami widzenia na Trustpilot.

Picture of Paulina Nowak
Paulina Nowak

Paulina jest ekspertem w dziedzinie obsługi klienta i pomoże Ci znaleźć wszystkie potrzebne informacje o firmie. Porównuje polskie firmy i zajmuje się obsługą klienta od 2017 roku.

Zadzwoń na infolinię